Üyelik Sözleşmesi

LÜTFEN TÜRKÇE İÇERİKLİ KULLANICI ADI İLE ÜYE OLUNUZ.
ÜYELİK ONAYI E-MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLECEĞİ İÇİN E-MAİL ADRESİNİZİN DOĞRULUĞUNU KONTROL EDİNİZ. ÜYELİĞİNİZ ONAYLANMASI İÇİN MUTLAKA E-MAİL ADRESİNİZE GELEN ONAY MAİLİNİ TIKLAYINIZ. HOTMAİL, YAHOO GİBİ HESAPLARDA ONAY MAİLİ "GEREKSİZ, İSTENMEYEN POSTA" KUTUSUNA DÜŞME İHTİMALİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUNUZ.

18 yaşından büyükseniz "Kabul Ediyorum" butonuna tıklayın. Telif hakları gereğince size ait olmayan yazı ve materyallerde kaynak belirtmek zorundasınız. Kaynak belirtmeden yayınlanan materyallerde sorumluluk kullanıcıya aittir ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitede müstehcen, taciz edici, kin, tehdit, başkalarının gizliliğine saldırı, cinsel yönlendirme, pornografik içerik, yasadışı yazılım, bilgisayar virüsleri, veya kanuna aykırı her türlü materyal, kamu ve özel kurumla kuruluşları rencide edici içeriklerin yayınlanması yasaktır. Bu kurallara uymayanların üyelikleri hemen silinir ve siteden uzaklaştırılır. Sitemiz, üyelerin karşılaşacağı sorunlarla ilgili olarak hiç bir sorumluluk kabullenmemektedir, PDRKARİYER sadece web üzerinden hizmet vermekte olan bir paylaşım sitesidir. Site üzerinde yapılan duyurular, ilanlar ilgili kurumun sorumluluğundadır. Sitemize üye olan bütün üyelere PDRKARİYER duyuru maili atabilir. Sözleşmeyi onaylayan üyelerimiz bunu kabullenmiş sayılır. Cevap alamadıgınız her türlü sorunuz için pdrkariyer@yahoo.com e-mail adresinden bilgi alabilirsiniz. Sorunuza mutlaka yanıt alacaksınız. Sitemizde reklam yayınlamak isteyenler için mail adresimiz: pdrkariyer@yahoo.com

LÜTFEN TÜRKÇE İÇERİKLİ KULLANICI ADI İLE ÜYE OLUNUZ.AKSİ TAKTİRDE ÜYELİĞİNİZ ONAYLANMAYACAKTIR.

SİTE İÇERİKLERİ GOOGLE TARAFINDAN KAYDEDİLMEKTEDİR. GOOGLE ARAMALARINDA YAYINLANMASINI İSTEMEDİĞİNİZ BİLGİLERİ GİRMEYİN, GİRDİĞİNİZ TAKDİRDE SİTEMİZ HERHANGİ BİR SORUMLULUK KABULLENMEMEKTEDİR.

GÜVENLİK NEDENİYLE İŞ BAŞVURULARI VE ÖZGEÇMİŞLERİNİZDE DOĞUM TARİHİNİZİ SADECE YIL OLARAK BELİRTİN.

Eğer yukarıda yazılı Kuralları ve Gizlilik İlkelerini kabul ediyorsanız "Kabul Ediyorum" kutucuğunu işaretleyin.

                         PDRKARİYER YÖNETİMİ
                     CEM SARI & YALÇIN YILMAZ
                         pdrkariyer@yahoo.com